vivagor (vivagor) wrote,
vivagor
vivagor

31.05.2021 або коротко...

Якби Порошенко вів на ТБ шоу: «хто похвалить мене краще всіх, той получить гроші і цукерки», він і тепер був би Президентом України. Бо більшість наших людей насправді любителі дрібних подачок. І через це завжди втрачали набагато більше. Приміром, власне майбутнє. Але то любителям гречки до сраки – нарід згоден пробачити будь-якого злодія, аби лиш він з ним трохи поділився.
***
Те, що решті світу здається неймовірним, українці вважають дуже логічним. Приміром, тільки у нас чемпіон світу по боротьбі з коронавірусом одночасно є чемпіоном світу по зашкварам.
***
Розпатякуючи про московитський «глубінний народ» ВВХ сором’язливо не уточнив – які саме ширина і глибина того загадкового отвору і чим він заповнений…
***
«При Янику» людям добре не жилося, а жралося. Спочатку – за рахунок запасів Ющенка, потім – в борг. А того, хто почав розгрібати наслідки цього «прожиралова», привчаючи жити по-людські, заклеймили «клятим баригою», бо халява – то ж святе. І хто ці люди, як не свині?
***
Ходять чутки, за кордон не хочуть пускати без довідки про щеплення. А я так скажу: до голосування на виборах не треба пускати без довідки від психіатра. Бо діла не буде…
***
Буває, помилишся у чомусь – і настрій весь день зіпсований. Уявляю, як наразі зеленоїдам…
***
СРСР це держава, яка прикидалася потужною. Росія – це бензоколонка, яка прикидається країною. Я так розумію, на Московію чекає статус хаосу, який прикинеться територією...
***
Отак подивишся на Зе і Порошенко, а потім на їх прихильників і розумієш: для кого головне – слова, а для кого – справи.
***
Після зеленої влади термін жаргонної лексики «бакланити» має загубити літеру «л». «Гнилий бакан» це ємко.
***
Зеленоїди вже припинили сподіватися на Зеленського, але й досі винуватять у всьому не свого кумира чи власну продажність з тупизною, а Порошенка з порохоботами. Правду кажуть, травми мозку – найбільш небезпечні.
***
Лука і Хуйло – кращі приклади, що світ історію не вивчив, а відтак – час Гітлерів повернувся.
***
Чим довше у владі зекоманда, тим зрозуміліше, що мародер – не Порошенко, мародери – ті, хто намагався йому заважати з реформами і, зрештою усунув від влади, щоб всмак помародерити.
***
Ростбіф – це блюдо, назва якого звучить, як відпизжений московит.
***
Готовність України до наступу в Донбасі визначається кількістю особового складу армії та якістю озброєння, а не масами дописувачів в інтернеті з їхніми тризубами, вишиванками, свічками і зрадами.
***
Кравчук – президент номенклатури. Янукович – президент бидла. Зеленський – президент абсурду.
***
Бути ельфом чи принцесою в політиці – неможливо. Тому не варто і намагатися. Цінуються вчинки і результати, а не слова чи антураж. І з часом бла-бла-бла – забувають, дрібне – розчиняється, а зроблене – починають цінувати. Саме тому я поважаю Мазепу або Порошенка і не поважаю тих, хто їх оббріхує.
***
Ті зрадофіли, які мешкали в простому світі чорно-білому світі, де у всьому був винен Порошенко, наразі логічно осліпли.
***
Особисто мене дуже посміхає, як люди, котрі вірять в Бога, настільки сліпо довіряють побрехенькам Зеленського, що готові, як собаки, за командою фас, брехати дику маячню щодо Порошенка, в той час, як згідно їх вірі, вони ризикують за таку нахабну брехню лизати в пеклі розпечені пательні.
Subscribe

 • 29.07.2021 або волонтерство і поезія

  «Весела Хунта» з міста Бахмут на Донеччині продовжує плести маскувальні сітки. Це не важко, просто – одноманітно. Це не почесно,…

 • 26.07.2021 або коротко...

  Вибішують крокодилячі сльози зеленоїдів: «та ми ж хтіли змін…» Ви, курви, просто «хтіли халяви»! І для того оббрехали…

 • 24.07.2021

  Зелена влада у своєму бажанні цькувати патріотів, взагалі, і Порошенка зокрема, дійшла до звинувачень його у вбивствах московитських окупантів...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments