vivagor (vivagor) wrote,
vivagor
vivagor

7.06.2021 або коротко...

Нарід звично чекає пришестя Бога, який би усе хутко порішав. Багато хто щосили вірує, що так і буде. Але водночас ці самі люди негайно розпинають будь-кого згори, як тільки той, замість навалити халявного щастя усім, починає привчати людей працювати власноруч для їхнього ж добробуту. Щоб знову лити крокодилячі сльози потому…
***
Мудаків, на яких безперечно чекає пательня у пеклі, сам Бог велів солити і перчити.
***
Якщо в Україні спіймають чупакабру і це виявиться дійсно – нова біологічна істота, її треба назвати «вирок». По аналогії з Зеленським.
***
Пафосний хабарник зве себе «срібноруким».
***
Це ж як у дитинстві треба було принижувати дитину, що з неї виріс отакий Зеленський, котрий вважає, що дурником легше пропетляти у житті?
***
А щоб нікого не саджати Зеленський скасував весну.
***
Зеленський – горе-командувач, який опинилася в полоні власних ілюзій. А зеленоїди – його армія, яка прагнула відпетляти від служби, а тепер – хоч стріляйся.
***
«Хуйло» не просто прізвисько Путіна, з 2014-го це має стати новим титулом очільників усіх московитів, аж до скону існування цього утворення.
***
Люди, які не бажають мінятися на краще – міняються на гірше. Навіть якщо самі цього і не хочуть.
***
Зеленський журнашлюхам на пікніку:
- А давайте тепер м’ясом покидаємося: то я вам х…й в рот, то ви мені язики в сраку?
***
А чому гуморні квартальники теперішню владу не критикують? Приводів – повнісінько. Щодня – хіти! Чому нема веселих номерів, де зелений актор у жіночому платтячку, з оголеним пупком наспівує очільнику Кремля: «Гляжу, гляжу в глаза твоі суровиє»? Принциповість поламалася чи зовсім не було?
***
Природа не знає справедливості, справедливість – ознака цивілізації.
***
Інвестиції в освіту і науку – гра в довгу, інвестиції в розкіш – коротка гра, а інвестиції в Зеленського – гра в «руську рулетку» з повним барабаном.
***
Зеля так само приведе нас в НАТО, як і Янукович – у ЄС.
***
Не так страшні московити, як їх посіпаки в Україні. Одна справа зустрічати ворога обличчям і зовсім інша річ отримати ножа в спину, отруту в каву і спаленого врожаю від сусіда…
***
Найбільші роззяви і роздовбаї в країні – журналісти. Вони постійно втрачають совість, плутають істину і лінуються шукати правду.
***
Що значить: «аборти заборонити»? У вас дебіли вже у президенти поналазили!
***
А щоб у людства було майбутнє, путіних, лукашенок і тому подібних зеленських треба перекручувати на туалетний папір.
***
Чого це «простий нарід» не задоволений цінами і тарифами? Зеля адже до ваших радощів заявив, що ви всі – президенти. Ну от і насолоджуйтесь! Живіть і ні в чому собі не відмовляйте. А те, що всі ви – олігархи, він якраз і не казав. От і маєте зубожіння. Ви ж так на це камлали при Пороху – отримуйте.
***
Скажіть, будь-ласка, а маніякі, які вбивают клоунів вже з’явилися?
Subscribe

 • 29.07.2021 або волонтерство і поезія

  «Весела Хунта» з міста Бахмут на Донеччині продовжує плести маскувальні сітки. Це не важко, просто – одноманітно. Це не почесно,…

 • 26.07.2021 або коротко...

  Вибішують крокодилячі сльози зеленоїдів: «та ми ж хтіли змін…» Ви, курви, просто «хтіли халяви»! І для того оббрехали…

 • 24.07.2021

  Зелена влада у своєму бажанні цькувати патріотів, взагалі, і Порошенка зокрема, дійшла до звинувачень його у вбивствах московитських окупантів...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments