vivagor (vivagor) wrote,
vivagor
vivagor

12.06.2021 або про клепку

    Гіпотетична ситуація. У вас бізнес. Більше двох десятків квартир, які ви здаєте і маєте за це гроші. І раптом якісь злочинці почали його віджимати. Ось одну квартиру втрачено, потім другу і третю. В інших теж усе йде шкереберть. Ви, звісно, приймаєте міри і намагаєтесь навести лад. Спочатку там, де ще в правах, потім починаєте повертати загарбане. Але злочинці вже встигли здати ваше майно квартирантам. Які ваші дії?
  Найрозумніше з вашими силами не лізти в розборки з перестрілками, а подати до суду. А паралельно тихо змусити квартирантів платити не злочинцям, а законному власнику. Це раціонально, логічно і справедливо. Так чи інакше, але саме це і є вашою головною метою. Вам треба гроші на різні проекти, а бізнес саме для цього і слугує. В усьому світі так.
    А ось в Україні, маємо ситуацію, коли своє власне вугілля і продукцію підприємств на окупованих територіях державі заборонили вивозити якісь там семенченки. Навіщо державі ліквідне майно, корисні копалини, власна продукція і податки, егеж? Нехай залишаються злочинцям – збагачують загарбників. А ми обмотаємося в прапори і станемо в горду позу. Ціна цьому – залишитися без сировини, без металу, без податків і без важелів впливу на окуповані території… Ворогу тупо подарували економіку власними руками… Ідіотизм рідкісний! Натомість, у патріотичних кольорах. А те, що за цим стирчать вуха московитів – закриємо очі. Краще побрешемо на тих, хто не погоджується… І ніякі приклади, як СРСР до 1944 року співпрацював з Японією на нафтових родовищах Сахаліну у спільних концесіях або про аналогічну торгівлю з Третім Рейхом через нейтральні країни ідіотам не заходять. Їм про те в радянських школах не розказували, бо тоді стріляли за таку правду. «Простим людЯм» здається, що світ такий саме примітивний, як і вони самі, але це не так. І те, що ворога треба перемагати не тільки більшим дубцем, але й клепкою в голові – до них не доходить і зараз. Дуже вже стараються московитські пропагандони і їхні посіпаки.
    Ось приклад тупизни корисних ідіотів, яких розвела кремлівська агентура. Ось приклад, як державників, яким вдалося переграли окупантів в цій грі, нахабно оббрехали «баригами» і демонізували, щоб повернути усе назад. Ось приклад, як і чиїми руками бізнес в Донбасі або був знищений або остаточно ліг під Кремль і ніяки суди тепер не допоможуть. Тепер, завдяки істериці, фінансованої Кремлем через продажних журнашлюх і припудрених патріотів, спроби повернути своє майно називаються «співпраця зі злочинцями». Їм і досі подають цю страву, додаючи до смаку медведчука. І дурні хавають це в свої дерев’яні голови… Ось тільки дурні не підуть визволяти оті загарбані території: ні добровільно, ні в штрафбатах. А шкода!
Subscribe

 • 29.07.2021 або волонтерство і поезія

  «Весела Хунта» з міста Бахмут на Донеччині продовжує плести маскувальні сітки. Це не важко, просто – одноманітно. Це не почесно,…

 • 26.07.2021 або коротко...

  Вибішують крокодилячі сльози зеленоїдів: «та ми ж хтіли змін…» Ви, курви, просто «хтіли халяви»! І для того оббрехали…

 • 24.07.2021

  Зелена влада у своєму бажанні цькувати патріотів, взагалі, і Порошенка зокрема, дійшла до звинувачень його у вбивствах московитських окупантів...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments