vivagor (vivagor) wrote,
vivagor
vivagor

14.06.2021 або коротко...

Найкраще Порошенка розуміли вороги. Саме тому і кинули всі сили та ресурси на його дискредитацію. Щоб у майбутньому не повторився феномен відновлення армії, мови та віри. Щоб ніякої надії на державництво. А більшість українців, на жаль, повірили не розуму чи совісті, а ворогам.
***
Чим менше в Україні бюджет на оборону, тим більше сюди повертаються державних злочинців. А як тільки він скоротиться до мінімуму, повернеться і Янукович. З тріумфом. З триколором. На танку.
***
А за три роки Зеля усім насцить в очі, що «весна прийде – саджати будемо» це він за дерева казав.
***
Відсоток геніїв і дурнів – приблизно однаковий у всі часи: 5-10%. А більшість – завжди була байдужою сірою масою. Важкі часи настають, коли дурні втрачають розуміння свого місця і лізуть на чужі, а геніїв азартно цькує ота сіра нікчемна більшість.
***
Гонтарева викладає банківську справу у світовій фінансовій столиці, а єдиний предмет, який може викладати Зеленський це – єбаністика.
***
«Донецькі» дуже любили срср та януковича, який сидів при тому срср. І жодного дисонансу! Зараз вони так само люблять українські харчі, але ненавидять Україну. Не порозумнішали – деградували. Тому тепер і сидять у зоні. Усі одразу.
***
Потрапивши в халепу, шукайте шляхи виходу з ситуації, а не виправдовуйте себе. Цим ви надаєте звіт аферистам і заохочуєте їх на нові схеми.
***
Якби Пушкін народився у теперішній московії, максимальним його досягненням стало б місце шашличника на ринку, а вірші цього «невмитого» редакціями використовувалися у якості туалетного паперу.
Дерев’яна країна захаває будь-яку зелену мульку від такого дуба, як Зе.
***
Зеля – лайт-версія Яника. Якби криворізький клован був здоровіший – повторив би шлях донецького уркагана. А так – довелося виживати кривляннями. Але суть – та сама: хапнуть, набрехати, кинути лохів і хвалитися понтами.
***
Чергове «велике», цього разу – «садівництво», насправді ще один синдром. Цього разу – Карлсона. Історія про «мільярд дерев» – це «10 000 нових люстр» від інфантильного, дурного і прожорливого.
***
У чиїхось фантазіях країна живе у кращий бік, але насправді, вона падає. Просто дехто має літачки і парашути. А те, що в когось може виявитися забагато лайна так, що не кожен парашут витримає – розуміють не всі…
***
ВВХ багато років твердить, що розпад СРСР був найбільшою геополітичною катастрофою 20 ст. Ось тільки чомусь не згадує, що він та його колеги зі спецслужб по-перше, допустили це, а по-друге, самі долучилися до процесу розвалу, на боці кримінальних організованих злочинних груп.
***
Боротьба Зеленського з олігархами закінчиться тим, що він усім програє.
***
Люди, які поважали Сталіна, аргументують це «порядком», але насправді, це виправдання ніщо інше, як захисна реакція, оскільки їм просто соромно за свій тодішній страх. А люди, які обрали Зелю, аргументують це необхідністю змін. От просто кортіло їм рішучих перемін на краще! Які їм зробити, щоправда, мав хтось інший, замість них… Бо насправді вони просто не хочуть визнати, що самі – лайдаки і тупизні.
***
Зе вигадав мільярд дерев, щоб нахабно приписати собі висадження усіх існуючих, а гроші вкрасти.
***
Розчарована Європа лишає нас за бортом на з’їдіння російським акулам, бо цивілізації баласт у вигляді зеленоїдів і даром не треба, натомість потрібні дешеві російські ресурси. А ми – ціна питання.
Subscribe

 • 29.07.2021 або волонтерство і поезія

  «Весела Хунта» з міста Бахмут на Донеччині продовжує плести маскувальні сітки. Це не важко, просто – одноманітно. Це не почесно,…

 • 26.07.2021 або коротко...

  Вибішують крокодилячі сльози зеленоїдів: «та ми ж хтіли змін…» Ви, курви, просто «хтіли халяви»! І для того оббрехали…

 • 24.07.2021

  Зелена влада у своєму бажанні цькувати патріотів, взагалі, і Порошенка зокрема, дійшла до звинувачень його у вбивствах московитських окупантів...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments