8.07.2021 або волонтерство і поезія

«Весела Хунта» працює свою сітку № 371. Основне ядро бахмутських волонтерів тяне свою лямку, попри все. Дякуємо тим, хто не склав руки, повіривши адептам зрадофілії та пустившись берега річки Болтологія. Ось хлопці з 3-го полку спецназу відзвітували отриманими з Бахмуту маскувальними сітками – вони вдячні… Агов, хто хоче бути волонтером?

Collapse )

6.07.2021 або про річницю

    6-го червня 2014 року місто Бахмут (тоді ще Артемівськ) було звільнено від незаконних збройних формувань, підтримуваних Московією. Сьогодні - сьому річниця.
Collapse )

5.07.2021 або коротко...

Ніякі книги і жодні думки не навчать вас розуму, якщо їх ігнорувати. Ніяка влада не зробить краще, якщо її не контролювати. Ніякі досягнення не працюватимуть, якщо базуються на гнилому фундаменті. А тепер порівняйте Зеленського і Порошенка: і щодо книг, і щодо контролю, і щодо фундаментальних досягнень.
Collapse )

1.07.2021 або волонтерство і поезія

«Весела Хунта» закінчила 370-ту сітку і починає 371-шу. Процес невпинно триває, нехай і не так швидко, як хочеться. Але справжні патріоти павучу справу не полишають – армії треба багато сіток.

Collapse )

29.06.2021 або про срачі

    Якось дістали останнім часом бурі у склянках води. А ніхто не замислювався, звідки вони починаються, а головне для чого? Ну є якісь блогери, ну сваряться... А навіщо? Який в цьому конструктив? Чим це допоможе державі, суспільству і конкретним фігурантам? Маю версію, що глобально деякі ломи існують - з метою каналізувати негативну енергію людей від влади у бік отаких спіймавших зірочку. Щоб менше організовувалися, а більше гризлись між собою. А тим, у свою чергу, і меду не треба - дай власне его почухати і пристрастями насмоктатися, як вампірам. Більш персоналізована версія, що це роблять самі блогери. Та сама монова, наприклад. Цілком допускаю, що в деяких істериках щодо себе вона і є ініціатор. Через фейкові акаунти.
Collapse )

28.06.2021 або коротко...

Обивателі не любили Кравчука і Кучму, як наші люди традиційно не люблять начальство. Натомість Яника і Зелю ця сірість охоче підтримувала. Бо вони гірші за типового середняка. На тлі подібних зель і яників обиватель завжди вважав себе кращим і тим трохи піднімав самооцінку. А от Ющенка з Порошенком це бидло щиро ненавиділо тою хімічно чистою концентрованою лютою ненавистю, якою тупе і заздрісне чмо ненавидить усіх успішних людей, а також будь-кого, трохи кращого за них.
Collapse )

26.06.2021 або про геноцид

    Коли московити кажуть, що Україну – «вигадали», а українців – «не існує», це – явка з повинною. Вони вкотре переписали історію, але спалилися і самі себе викрили, визнавши провину за геноцид української нації всіма способами.
Collapse )

24.06.2021 або волонтерство і поезія

У «Веселої хунти» будні наповнені одноманітністю: сітки, сітки, сітки… Але – щоразу інші. Під замовлення. Волонтери враховують усі побажання замовників, тобто наших захисників і відповідно втілюють їх. Хто бажає допомогти Збройним Силам не словом, а справою?

Collapse )

21.06.2021 або коротко...

Совкам завжди імпонує стабільність. І не важливо, яка епоха і які виклики наразі. Просто брежневський застій змінився побрехеньками Зеленського, а суть – та сама.
Collapse )